منو

قوانین و مقررات

به وبسایت سالم‌شو خوش آمدید!

کاربران گرامی
سالم‌شو یک فروشگاه اینترنتی می باشد که کاربران می توانند از طریق سایت اقدام به استفاده از خدمات و امکانات آن نمایند. قوانین فروشگاه اینترنتی سالم‌شو به منظور شفافیت و حفظ حقوق خریدار و فروشنده می باشد و رعایت آن از سوی هر دو طرف معامله الزامی است. کاربر گرامی لطفا با دقت موارد زیر را جهت استفاده هرچه آسان تر از خدمات سایت سالم‌شو ملاحظه بفرمایید.
در این صفحه منظور از “وبسایت ما” و “وبسایت سالم‌شو” و “ما” وبسایت با آدرس زیر می باشد:

 www.salemsho.com

شرایط عمومی

استفاده شما از وبسایت سالم‌شو به منزله آگاه بودن و پذیرفتن کلیه قوانین و شرایط مندرج در این صفحه بوده و رعایت آن ها برای استفاده از سرویس های ما، عضویت در سایت یا ثبت سفارش خرید الزامی می باشد. این توافقنامه تحت قوانین کشور ایران تنظیم گشته ولازم به ذکر است که مندرجات فعلی این صفحه جایگزین کلیۀ توافقات قبلی به حساب می آید. عدم رعایت هر کدام از موارد زیر ممکن است منجر به حذف حساب کاربری شما شود.

حق تغییر و به روزرسانی محتوای این صفحه بدون اطلاع و هماهنگی قبلی برای وبسایت سالم‌شو محفوظ بوده و کاربران موظفند به صورت ادواری به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی آگاه شوند و ادامه استفاده کاربران از خدمات این وبسایت به معنی آگاهی و موافقت با این تغییرات است.

شما می پذیرید که این وبسایت از شرکت‌های دیگری به منظور داشتن فضای میزبانی و دامنه، داشتن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، شبکه، سیستم های ذخیره سازی، پست محصولات و دیگر تکنولوژی های ضروری برای ارائه خدمات خود استفاده می نماید. هرچند که ما نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا با پیگیری این موارد، فضایی منضبط را برای کاربران ایجاد نماییم ولی بدیهی است که اهمال، تاخیر، تغییر یا آسیب از سوی این شرکت های ثالث که موجب نقائصی در ارائه خدمات توسط ما شود، مسئولیتی را برای ما در قبال کاربران ایجاد نمی کند.

شما نباید وبسایت و سرویس های ما را هک کرده یا تغییر دهید. همچنین شما نباید وبسایت های دیگر را به گونه ای ایجاد یا تغییر دهید که به طور غیر واقعی این گونه القا نماید که با سرویس ها یا وبسایت سالم‌شو در ارتباط است.
کاربران در بیان نظرات خود در وبسایت سالم‌شو حق درج محتوای نامناسب از هر نوع (تحقیر، توهین، سوء استفاده زبانی – نوشتاری، بد کلامی، تهدید، تمسخرآمیز، گمراه کننده، نژاد پرستانه، تبعیض آمیز، جعلی، تبلیغات و …) را ندارند و این عمل موجب حذف حساب کاربری آنان خواهد شد.

امکان دارد سرویس هایی جهت گفتگوی جمعی با قابلیت مشارکت عمومی مانند فروم ها یا اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار نقد و گفتگو، گروه های خبری، شبکه دوستان و سایر مجاری ارتباطی شما با دیگران (چه شخصی و خصوصی و چه عمومی) در وبسایت سالم‌شو ایجاد شود. شما می پذیرید که از این سرویس ها فقط برای ثبت نظر، ارسال و دریافت پیغام هایی استفاده نمایید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص بوده و در عین حال مطابق با قوانین سایت و کشور ایران باشد.

وبسایت سالم‌شو مسئولیتی در قبال کنترل یا نظارت بر روی این سرویس ها نداشته و اشخاص خود مسئول محتوای پیام های خود می باشند. با این حال وبسایت ما این حق را برای خود محفوظ می دارد که پیام ها یا محتوای ارسالی در این سرویس ها را مرور و در صورت مشاهده هر گونه مورد مغایر با قوانین مربوطه، آن را پیگیری و حذف نماید.

وبسایت سالم‌شو ممکن است پیوندها یا لینک هایی به وب سایت های دیگر که تحت کنترل ما نیستند، داشته باشد. بدیهی است که وبسایت ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده در این سایتها یا لینک های موجود در آن ها ندارد. قرارگیری این لینک ها در وبسایت ما صرفاً به جهت سهولت دسترسی کاربران به آن صفحات قرار گرفته و به معنای تایید یا ارتباط با ما مدیران آن وبسایت ها (تحت هیچ عنوان و به هیچ صورتی) نمی باشد. ما نهایت تلاشمان را خواهیم کرد که صرفاً از لینک های وبسایت های معتبر و مورد اطمینان در سایتمان استفاده نماییم با این حال شما می پذیرید که مسئولیت هرگونه مشکل یا خسارت احتمالی وارد به کامپیوترتان از طریق فایل های ویروسی یا مخرب که ناشی از استفاده از داده ها یا فایل های مربوط وبسایت های لینک شده در وبسایت ما باشد را شخصاً خودتان بر عهده خواهید داشت. ما نهایت تلاشمان را خواهیم کرد که صرفاً از لینک‌های وبسایت های معتبر و مورد اطمینان در سایتمان استفاده نماییم.

 

قوانین حساب کاربری

مسئولیت حفاظت از نام کاربری و رمز عبور شما و محرمانه نگاه داشتن آن ها به عهده خودتان می باشد و شما وبسایت ما را از هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از عدم تبعیت شما از این قانون امنیتی مبرا دانسته و مسئولیت آن را تمام و کمال به عهده خواهید گرفت.

شما نباید نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار اشخاص دیگر به منظور دسترسی به حساب کاربری شما قرار دهید و در غیر این صورت مسئولیت هر گونه سوء استفاده از حساب کاربری شما و یا نام شما به عهده خوتان می باشد. در صورت اطلاع از دسترسی های غیر مجاز به حساب کاربریتان باید در اسرع وقت به ما اطلاع بدهید.

کاربران باید اطلاعات صحیح، کامل و دقیق خود را در هنگام ثبت نام در سایت یا ثبت سفارش در فرم های مربوطه وارد نمایند، در غیر این صورت سفارش کاربران ممکن است با تاخیر به دستشان رسیده و یا اصلاً قابل پیگیری و تحویل نباشد و از این بابت مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی صرفاً حق دارد که از یک حساب کاربری در وبسایت سالم‌شو استفاده کند. استفاده از یک حساب کاربری توسط چند نفر مجاز نبوده و تخلف به حساب می آید. در صورت تشخیص این موضوع، حق مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری برای ما محفوظ می باشد.

استفاده از روش های خودکاری سازی (مانند استفاده از بات ها و …) برای ایجاد حساب کاربری در سایت مجاز نیست. در صورتی که سن شما بالاتر از 18 سال باشد (در غیر این صورت با کمک و اجازه قیم قانونی خود) می توانید در وبسایت ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده نمایید.

شما مجاز به استفاده از این وبسایت برای مقاصد غیر قانونی یا بر خلاف شرایط و قوانین استفاده از آن نیستید. شما نباید از این وبسایت به گونه ای که موجب آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وبسایت سالم‌شو یا سایر وبسایت ها شود، استفاده نمایید. همچنین شما نباید برای دسترسی به اطلاعات، محتوا یا ثبت نام در سایت از روش های غیر متعارف استفاده کنید.

 

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

مالکیت محتواهای تولید شده در این سایت یا مجوز بهره برداری از آن متعلق به وبسایت سالم‌شو است. کلیۀ محتوای موجود در سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی ما مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مولف در ایران می باشد و تخطی از آن پیگیری قانونی جدی به همراه خواهد داشت.

طراحی ها و ظاهر وبسایت (المان های بصری) به همراه کلیۀ علائم تجاری و لوگوها، موجود در وبسایت یا بر روی محصولات ما، متعلق به وبسایت سالم‌شو می باشد و شما حق استفاده، کپی برداری یا تقلید از آن را نخواهید داشت.

محتوای موجود در این وبسایت (اعم از محتوای متنی، تصویری، صوتی، ویدیو، فایل ها و …) و سایر خدمات ارائه شده صرفاً می بایست به منظور استفاده غیر تجاری و شخصی مورد استفاده قرار گیرد. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات، محتوا یا آموزش ها بدون کسب اجازه، پیگرد قانونی داشته و هیچ شخصیت حقیقی، حقوقی و یا وب سایتی نباید به هیچ صورتی از این اطلاعات برای فروش، توزیع، همانند سازی، بازتولید و یا ایجاد ترافیک در وبسایت خود استفاده نماید. شما همچنین نمی توانید از محصولات ما کپی کرده، آن ها را قرض بدهید، ویرایش، اقتباس یا واگذار کنید.

 

تغییرات در سرویس و قیمت گذاری

وبسایت سالم‌شو در ارتباط با حذف صفحات وبسایت خود و یا لینک های مُرده هیچ نوع مسئولیتی را نمی پذیرد و سرویس “به صورت موجود” و “به صورتی که هست”، ارائه می شود و وبسایت ما تحت هیچ شرایطی در ارتباط با عدم کارکرد، تغییر یا تاخیر که ممکن است ناشی از مشکلات زیر ساختی اینترنت، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و … باشد، مسئولیتی را نمی پذیرد. این وبسایت همچنین تضمین نمی کند که سرویس موجود بدون وقفه، به موقع، ایمن و یا بدون خطا کار کرده و یا هرگونه خطایی در سرویس اصلاح یا تصحیح شود.

وبسایت سالم‌شو قابل اتکا بودن، سهولت، دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویسها و گرافیک موجود را ضمانت نکرده و آن ها را بدون هیچ قید یا تضمینی، “به صورتی که هست” ارائه می نماید. همچنین وبسایت تضمین نمی کند که نیازهای خاص شما را برآورده کرده و یا کیفیت هر سرویس، محصول، اطلاعات و یا سایر خدمات ارائه شدۀ رایگان یا خریداری شده، در سطح انتظارات شما باشد. وبسایت ما تحت هیچ شرایطی آسیب یا ضررهای احتمالی ممکن را که به خاطر از دست دادن اطلاعات یا دسترسی در پی استفاده از وبسایت سالم‌شو یا از ناتوانی و تاخیر در استفاده از وبسایت و خدمات آن حاصل شود، نمی پذیرد.

سالم‌شو این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان که صلاح بداند، سرویس ها، قیمت و شرایط پشتیبانی از محصولات خود را تغییر دهد. همچنین در مناسبت های خاص، وبسایت ما ممکن است تخفیف هایی را بر روی برخی محصولات اعمال کند که این مورد برای افرادی که محصولات را با قیمت های بالاتری خریداری کرده اند، حقی ایجاد نمی کند.

سالم‌شو مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سالم‌شو محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت سالم‌شو، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سالم‌شو محفوظ است. سالم‌شو در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت سالم‌شو می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

 

استفاده از کوکی ها

وبسایت سالم‌شو نیز همانند بسیاری از وبسایت های دیگر از کوکی Cookie به منظور بهینه سازی، شخصی سازی و راحت تر کردن پروسه ورود به سایت (به خاطر سپردن نام کاربری شما) استفاده می نماید. کوکی ها فایل های text سبکی مشتمل بر یک سری داده هستند که توسط یک صفحه web بر روی کامپیوتر شما قرار داده می شود. کوکی ها قادر به اجرای برنامه یا ویروسی کردن رایانه ی شما نیستند. هر کوکی به صورت یکتا به رایانه ی شما اختصاص داده شده و صرفاً توسط وبسایتی که کوکی را برای شما فرستاده، قابل خواندن هستند. هدف از ارسال کوکی ها شناختن سیستم شما به عنوان کاربر مشخص و در نتیجه افزایش سرعت هنگام مشاهده سایت و ورود مجدد و همچینین آنالیز رفتار شما به عنوان کاربر توسط گوگل است.

لازم به ذکر است که کوکی ها شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، تلفن همراه، آدرس های پستی نمی شوند و از این بابت نباید نگرانی داشته باشید.

اکثر مرورگرهای مرسوم به صورت اتوماتیک کوکی ها را می پذیرند ولی شما این امکان را دارید که با تغییر تنظیمات مرورگر خود، کوکی ها را رد نمایید. در این حالت ممکن است قادر به استفاده از همه امکانات داینامیک و قابلیت های موجود در وبسایت سالم‌شو و یا سایت های دیگر نباشید. پیشنهاد ما این است که برای دسترسی کامل و جلوگیری از به وجود آمدن محدودیت ها یا مشکلات غیر قابل پیش بینی در آینده، دریافت کوکی ها را از طریق مرورگر بر روی کامپیوتر خود غیر فعال نکنید.

قابلیت Java غالباً به صورت پیش فرض بر روی همه مرورگرها فعال می باشد، در صورتی که وبسایت ما به هر دلیلی قادر به استفاده از این قابلیت برای نمایش دادن برخی قسمت های سایت بر روی مرورگر شما نباشد، پیغامی در بالای وب سایت شما به نمایش درخواهد آمد. در صورت بروز هر گونه مشکل، اختلال یا کاهش سرعت در سرویس دهی به کاربر به دلیل ایرادات ناشی از تکنولوژی جاوا بر روی مرورگر یا کامپیوتر کاربر برای شما به وجود آید، وبسایت ما هیچگونه مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیرد.

 

دریافت اطلاعات و حفظ حریم شخصی کاربران

وبسایت سالم‌شو به جهت ارائه خدمات بهتر در خصوص ارسال سفارش خرید کالاها در سریع ترین زمان ممکن، مبادرت به دریافت اطلاعاتی از شما می نماید. این اطلاعات که شامل نام، تلفن همراه، آدرس و کد پستی، ایمیل و … می شود از نظر ما محرمانه تلقی شده و به اشخاص ثالث یا طرفین خارجی واگذار نمی گردد (مگر در صورت الزام قانونی و آن هم صرفاً به مراجع رسمی و قانونی کشور). از این اطلاعات صرفاً در هنگام ارسال کالا یا ارائه خدمات به شما و یا معرفی محصولات جدید از طریق خبرنامه ها و نظرسنجی های احتمالی استفاده می شود. وبسایت ما متعهد می گردد که به حریم شخصی شما احترام گذاشته، در حد توان از آن حفاظت کرده و تکنولوژی خود را جهت هرچه ایمن تر شدن این حریم، توسعه دهد و بهبود بخشد.

وبسایت سالم‌شو صفحاتی را که کاربران سایت مشاهده می نمایند رصد کرده تا بتواند میزان محبوبیت یا عدم محبوبیت هر یک از سرویس های خود را تشخیص داده و عملکرد خود را در خصوص آن صفحات بهبود بخشد.

همچنین سالم‌شو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سالم‌شو را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

 

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده: وبسایت فروشگاه اینترنتی سالم‌شو به آدرس اینترنتی: https://www.salemsho.com

خریدار: هر شخص حقیقی یا حقوقی که فرم سفارش خرید را ارسال می کند. در واقع خریدار، مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت ‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سالم‌شو اقدام کند. همچنین از آنجا که سالم‌شو یک وب‌سایت خرده‌ فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 1.  

  1. فروشنده متعهد می گردد که محصول سالم و بی نقص را مطابق با آن چه که در توضیحات محصول ارائه کرده برای خریدار ارسال نماید. در صورتی که این ارسال از طریق سیستم پستی صورت گیرد، وبسایت سالم‌شو تعهد یا مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل انتقال ناصحیح کالا ندارد.

  1. فروشنده متعهد می گردد که اطلاعات کامل و دقیق محصول را در اختیار خریدار قرار داده و از طریق صفحات مربوطه اطلاع رسانی کند.

  1. فروشنده موظف است از حریم شخصی و اطلاعات فردی خریدار در حد اختیار و توان محافظت کرده و به هیچ شخص ثالثی مگر به الزام و با مجوز رسمی و قانونی ارائه ننماید.

  1. فروشنده متعهد می گردد که پس از دریافت فرم خرید و تایید سفارش خریدار، در اسرع وقت نسبت به بسته بندی و ارسال محصول به خریدار اقدام نماید. اختلال و تاخیر در رابطه با ارسال کالا از طریق پست در صورتی که بعد از تحویل کالا به پست صورت گیرد، مسئولیتی را متوجه فروشنده نمی سازد.

  1. فروشنده حق دارد با توجه صلاحدید خود، به هر دلیل سفارش را لغو کرده، از ارسال آن خودداری نماید و هزینه را به خریدار عودت دهد.

  1. خریدار متعهد می گردد که اطلاعات دقیق، صحیح و کامل خود (آدرس، کد پستی، تلفن همراه، نام و …) را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار بدهد.

  1. خریدار متعهد می گردد که قبل از پر کردن و ارسال فرم سفارش و خرید هر محصول، در مورد آن تحقیق کرده و اطلاعات لازم و کافی را در مورد آن محصول از طریق وبسایت سالم‌شو کسب نماید و پس از آن سفارش خود را ثبت کند.

  1. خریدار می پذیرد که پس از تایید و ارسال سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “پرداخت شده”، “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی تواند درخواست لغو سفارش یا انصراف دهد.

  1. خریدار متعهد می گردد که هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک، با بررسی محصول از صحت و آسیب ندیدن آن اطمینان حاصل کرده و در غیر این صورت از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت عیوب ظاهری یا شکستگی محصول یا بسته بندی آن را بعد از دریافت کالا توسط خریدار قبول نمی کند.

  1. خریدار متعهد می گردد که هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در آدرسی که خود خریدار در فرم سفارش مشخص کرده است به منظور دریافت محصول حاضر باشد و در غیر این صورت، ظرف مدت مقرر تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به آدرس مربوطه مراجعه کرده و محصول را دریافت کند. بدیهی است که صورت حاضر نبودن خریدار در آدرس اعلام شده و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد.

  1. محل تحویل کالا توسط پیک یا مامور پست درب ورود ساختمان خواهد بود. خریدار موظف است که از محل سکونت خود به درب اصلی ساختمان مراجعت کرده و کالا را تحویل بگیرد.

  1. کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل برگشت می باشد و در صورتی که خریدار کالای ارسال شده توسط شرکت پست یا پیک را قبول نکند و در صورت مرجوعی محموله پستی، فروشنده هیچ تعهدی در خصوص هزینه ارسال مجدد یا عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

  1. تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس اعلام شده از طرف خریدار جهت تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

  1. لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید (dkc) سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که سالم‌شو هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

  1. خریدار متعهد می گردد که قبل از خرید، این توافقنامه را مطالعه کند.

 

ارتباط با کاربران

تنها مرجع رسمی جهت اطلاع رسانی و ارتباط با شما وبسایت https://www.Salemsho.com و مجاری ارتباطی تایید شده در صفحه “ارتباط با ما” این وبسایت می باشد. ما از هیچ طریقی به جز ایمیل ها یا شماره های رسمی یا روش های دیگر اعلام شده در این وبسایت با شما تماس نمی گیریم، در غیر این صورت مسئولیت هر گونه آسیب یا ضرر احتمالی به عهده شما می باشد.
وبسایت سالم‌شو خود را موظف به حفظ حریم شخصی کاربران می داند. در صورت بروز یا مشاهده هر گونه تخلف، موارد مذکور را حتماً از طریق ایمیل به ما اطلاع دهید. به یاد داشته باشید که پشتیبانی فنی صرفاً از طریق ایمیل انجام می شود.
شما می توانید سوالات و پیشنهادات خود در مورد شرایط و قوانین استفاده از وبسایت سالم‌شو را به ایمیل info@salemsho.com ارسال نمایید.

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
سالم شو
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
سالم شو